Menu
Sepetiniz

Açılışa özel tüm ürünlerde %20 indirim!

Hakkımızda

Biz kimiz? 

Maddi değeri yüksek ama hiçbir ilginç, farklı yanı olmayan ürünlerin artık çok etkili ve kişiye kendini özel hissettirmediği kabul edilen bir gerçek. Dünyada ve Türkiye’de büyüyen en büyük trendlerden biri kişiselleştirilmiş ürünler. 

Bu nedenle; içinde duyguların, düşüncelerin, sanatın barındığı bir ürün yelpazesi sunmak istiyoruz. Müşteri istek ve beklentilerini öngörerek yapacağımız yeniliklerle de sektördeki rekabette üstünlük sağlayacağız. 

Amacımız: Konsept ürünler ve özgün hediyelik ürünlerin yanı sıra kendi bünyemizde hazırlayacağımız özel tasarımlarla da müşterilerimizin hayatlarına renk katmak. 

Biliyoruz ki; hediyelerin bir anlam taşıması ve bu anlamın uzun yıllar unutulmaması, hislerle, kalple birlikte verilen hediyenin değerinin, hiçbir maddiyatla ölçülemeyeceğinin gerçekliğini göstermektir. 

Hedefimiz: Sürekli değişime ve yeniliğe açık, araştırmacı yapımızla gelecek dönemde uluslararası bir kimlik kazanarak, Dünyadaki trendleri de yansıtacağız. Kendi alanımızda lider olma hedefiyle yola çıktık.  

Müşteri odaklılık, tasarım ve sürekli yenilik anlayışını esas alarak oluşturacağımız farkındalıkla, güven ve kaliteyi de temel ilkelerimiz sayarak sektörde ilk tercih edilen e-ticaret sitesi olmak istiyoruz. 

 

Misyonumuz

İnsanları sıradanlıktan kurtarıp, içinde duygu, sanat barındıran, kişiselleştirilmiş ürün trendine uygun tasarımları, farklı ve özel bir hediye arayışında olanlarla buluşturmak. Şık bir sunumla sergileyeceğimiz tasarımlarla, müşterilerimizin hem kendilerini hem de hediye aldıkları kişilerin özel hissetmelerini, böylece mutlu olmalarını sağlamak istiyoruz. 

Müşteri odaklı, hızlı, kaliteli, ekonomik çözümler üreterek hedef kitlemiz nezdinde kısa sürede güvenilir marka olmayı arzuluyoruz.

 

Vizyonumuz

Türkiye’de yaygın, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen, çözüm üreten, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, fark ve değer yaratan yenilikçi uygulamalarıyla rakiplerine öncülük yapan bir marka olmak. 

Her aşamada müşterilerine ve tedarikçilerine bir e-ticaret sitesinden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek sektör lideri konumuna gelmeyi hedefliyoruz.